راحت ترین راه مهاجرت به انگلیس | تجربه مهاجرت به انگلستان 2024

موضوع مهاجرت به انگلستان همواره یکی از عناوین بسیار بحث برانگیز در سیاست بریتانیا است. هر ساله تعداد زیادی مهاجر از طریق شیوه های گوناگون وارد انگلیس می شوند.

راحت ترین راه مهاجرت به انگلیس
راحت ترین راه مهاجرت به انگلیس

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان

انگلیس به عنوان یکی از کشورهای توسعه یافته و پیشرفته جهان شناخته می شود. گروه‌های مختلف در دولت و جامعه انگلیس، دیدگاه‌های متفاوتی در مورد نحوه مدیریت مرزهای این کشور و چگونگی برخورد با مهاجرین به انگلستان دارند.

آیا مهاجرت به انگلستان خوب است؟

مهاجرت به انگلستان تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله شرایط اقتصادی بریتانیا، ثبات سیاسی در سایر کشورهای جهان، اتحادیه اروپا و… بررسی می شود.

امروزه بخش زیادی از مهاجران به انگلستان از کشورهای دیگر اتحادیه اروپا و به ویژه اروپای شرقی به این کشور می آیند. البته با خارج شدن بریتانیا از اتحادیه اروپا در سال 2020 که به عنوان Brexit شناخته می شود آزادی رفت و آمد شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و نیاز یا عدم نیاز به ویزا و مجوز کار و به طور کلی شرایط اقامت انگلستان تغییرات مهمی داشته است.

تجربه مهاجرت به انگلستان

یکی از موضوعات مهمی که که در سال‌ های اخیر در ارتباط با مهاجرت به انگلستان مطرح شده است تاثیر مهاجرت بر قیمت مسکن است. با توجه به اینکه تقاضای زیادی برای مسکن در بسیاری از نقاط انگلستان وجود دارد، برخی استدلال می کنند که ورود تعداد زیاد مهاجران نیز باعث افزایش قیمت مسکن شده و این موضوع یافتن خانه های ارزان قیمت را برای جوانان و خانواده های کم درآمد انگلیسی دشوارتر می کند.

مهاجرت به انگلیس از طریق کار
مهاجرت به انگلیس از طریق کار

مهاجرت به انگلیس از طریق کار

باوجود مزایای مهمی که مهاجرت به انگلستان و تامین نیروی کار متخصص می تواند برای این کشور به همراه داشته باشد برخی معتقدند تجربه نشان داده است که مهاجران بر خدمات عمومی مانند مراقبت های بهداشتی و آموزش فشار بیشتری وارد می کنند، و حتی ممکن است کارگران بومی انگلستان در پیدا کردن شغل با مشکل مواجه شوند.

وکیل مهاجرت به انگلستان

وکیل مهاجرت به انگلستان متناسب با شرایط هر متقاضی بهترین گزینه را برای مهاجرت به انگلیس پیشنهاد می دهد. برای آگاهی از اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت به انگلستان می توانید با کارشناسان موسسه مهاجرتی کارینا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

تماس با کارینا

 

وکیل مهاجرت به انگلستان
وکیل مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

نحوه مدیریت مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی برای دهه ها یکی از موضوعات مهم بحث های داغ سیاسی در انگلستان بوده است. انگلستان از دیرباز مقصد مهاجران و پناهندگانی از سراسر جهان بوده است که به دنبال فرصت های اقتصادی و زندگی جدید به این کشور آمده اند.

مهاجرت به انگلیس از طریق پناهندگی

با این حال، ایجاد فشار بر خدمات عمومی، کاهش دستمزدها و در برخی موارد زمینه سازی ناآرامی های اجتماعی گوناگون از موضوعات مهمی هستند که در جلسات مربوط به مهاجرت به انگلیس از طریق پناهندگی مطرح می شوند.

مهاجرت به انگلیس از طریق پناهندگی
مهاجرت به انگلیس از طریق پناهندگی

قاچاقی رفتن به انگلیس هوایی

در سال های اخیر، انگلستان شاهد افزایش قابل توجه مهاجران غیر قانونی بوده است که به صورت قاچاقی از راه های مختلف به انگلیس مهاجرت می کنند. برخی از مهاجرانی که به دنبال قاچاقی رفتن به انگلیس هوایی هستند باید بدانند که ممکن است با مشکلات بسیار جدی در این مسیر مواجه شوند.

مهاجرت به انگلستان از طریق کار

یکی از مهم ترین تاثیرات مهاجرت به انگلستان مربوط به وضعیت کار و اقتصاد است. مهاجران نقش مهمی در پر کردن شکاف های بازار کار و کمک به رشد اقتصادی بریتانیا ایفا کرده اند. برای مثال صنایع کشاورزی، مراقبت های بهداشتی و هتل داری به کارگران مهاجر متکی هستند.

بهترین مسیر برای رفتن به انگلیس

سیاست فعلی دولت برای مدیریت انواع مسیرهای رفتن به انگلیس بسیار بحث برانگیز است. مهاجرت یکی از موضوعات کلیدی در همه پرسی برگزیت بود و برخی از رای دهندگان نسبت به تاثیر مهاجرت بر جامعه ابراز نگرانی کردند. از این رو برای یافتن بهترین مسیر رفتن به انگلستان باید به خوبی شرایط متقاضی بررسی شود تا متناسب با جدیدترین تغییرات دولت بریتانیا در برخورد با مهاجرین بهترین تصمیم اتخاذ شود.

برای مهاجرت به انگلیس (انگلستان) چقدر پول لازم است

مسکن، خوراک و حمل و نقل از مهمترین هزینه های اولیه برای مهاجران و اقامت انگلیس هستند. برای مهاجرت به انگلیس (انگلستان) چقدر پول لازم است. برای کسب اطلاعات تکمیلی در پاسخ به این سوال که برای مهاجرت به انگلیس (انگلستان) چقدر پول لازم است با کارشناسان موسسه مهاجرتی کارینا تماس بگیرید.

مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل

برای کسب اطلاعات کامل درباره مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل می توانید مطلب تحصیل در انگلیس | هزینه تحصیل در انگلستان 2024 را مطالعه نمایید.

بخش هایی که به زودی به مطلب راحت ترین راه مهاجرت به انگلیس | تجربه مهاجرت به انگلستان 2024 اضافه خواهند شد.

  • مهاجرت به انگلستان از طریق دعوت نامه

 


‫5 دیدگاه ها

  1. بعد اینکه از از طریق تغییر مذهب به انگلستان مهاجرت کردم و درخواست پناهندگی کردم چه اتفاقی میفته؟؟؟

  2. فکر کنم چون مهاجرت به انگلیس از طریق تغییر مذهب جزو روش های قانونی نیست این موسسات مهاجرتی کار نمی کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا